מעסיקים לחצו כאן
מעסיקים לחצו כאן

אלטשולר שחם פנסיה

מקום 1 במדד השירות בפנסיה מטעם רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון 2

ניהול מקצועי של בית ההשקעות המועדף בישראל 8 שנים רציפות 3

הצטרפו לאלטשולר שחם

לא יודעים איפה הפנסיה שלכם?

רוצים לדבר עם מומחה לעשות סדר? אנחנו כאן לשירותכם!

שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
מייל לא תקין

יש לך בקשת שירות? אנחנו כאן בשבילך! להשארת פנייה

תודה,

נציג יחזור אלייך בהקדם במהלך שעות
פעילות המוקד
ימים א'-ה' בין השעות 08:30-17:00

לפתוח קרן פנסיה בדיגיטל – זה קל!

ירון מסביר איך עושים את זה ב-4 צעדים פשוטים:

הצטרפו עכשיו
בתהליך דיגיטלי פשוט ומהיר
ממלאים פרטים אישיים
מאשרים את מסלול
ההשקעה ומסלול הביטוח
מעבירים את החיסכון הפנסיוני
הקיים אלינו
חותמים, מאשרים
ומכאן זה בידיים שלנו
את זה אתם יודעים?
פנסיה זו אחת ההשקעות הכי חשובות בחיים. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם,
חשוב שתדעו עליה כמה שיותר. ריכזנו כאן שאלות ותשובות נפוצות שיסייעו לכם בנושא.

יש לכם שתי אפשרויות:

א. באמצעות בדיקה עצמאית דרך אתר המסלקה הפנסיונית של משרד האוצר, שם תוכלו לקבל מידע על החסכונות הפנסיוניים . שלכם, כפי שנצברו לזכותכם עד היום בכלל החברות בישראל

ב. בהשארת פרטים כאןכאן משמאל נציגנו יחזרו אליכם, ולאחר קבלת הפרטים הנדרשים יערכו עבורכם את הבדיקה וימסרו לכם את כל המידע הדרוש

אחרי שבדקתם איפה קרן הפנסיה שלכם מנוהלת

בדקו את גובה דמי הניהול אותם אתם משלמים והאם החברה שבה מנוהלת הפנסיה שלכם מובילה בתשואות לאורך שנים (את השוואת התשואות תוכלו לבצע באתר "פנסיה נט" של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון). שני הפרמטרים האלו עשויים להשפיע על החיסכון הפנסיוני שלכם.

בדיקה ובחירה נכונה יכולה להגדיל את החיסכון שלכם בפנסיה במאות ואפילו אלפי שקלים וכך להשפיע על גובה הקצבה החודשית אותה תקבלו בשנות הפרישה.

אלטשולר שחם הוא בית השקעות ותיק הפועל בשוק ההון כבר למעלה מ-30 שנים, בעל ניסיון עשיר ומוניטין רב, הרואה לנגד עיניו את טובת לקוחותיו. הערכים המרכזיים אשר מנחים אותנו בניהול ההשקעות הם מקצוענות, מצוינות והתחדשות תמידית, כאשר אסטרטגיה זו מוכיחה עצמה לאורך השנים. ניתן לצפות בנתונים אודות ביצועי קרן הפנסיה שלנו לאורך השנים באתר האובייקטיבי של משרד האוצר, פנסיה נט.

בנוסף, קרן הפנסיה שלנו נמצאת במקום הראשון במדד השירות 2 שפורסם בספטמבר 2020 ע"י רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון, עם הציון הגבוה ביותר בפרמטרים של שביעות רצון הלקוחות, תלונות הציבור וזמני המענה הטלפוני.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אם יש לכם קרן פנסיה במקום אחר או לא, אתם זכאים להצטרף לקרן הפנסיה שלנו . כל השכירים בישראל מעל גיל 20 לנשים ו-21 לגברים, זכאים לביטוח פנסיוני על ידי מקום העבודה. המעסיק מחויב להפריש מידי חודש תגמולי עובד, מעביד וגם פיצויים, מתוך השכר שלכם.

גם אם יש לכם פנסיה במקום אחר, זוהי זכותכם המלאה להעביר את כספי החיסכון לכל גוף שתבחרו. המעסיק או הסוכן שלכם מחויבים לאפשר לכם את הזכות הזו.

בקלות. לוחצים כאן וממלאים את הטופס בארבעה צעדים פשוטים. אם תרצו יש גם סרטון הסבר קצר על התהליך ממש כאן. רוצים לקבל מידע נוסף? המקצוענים שלנו ישמחו לשוחח אתכם ולסייע. השאירו פרטים ממש כאןכאן משמאל ואנחנו נחזור אליכם.

מסלולי ההשקעה השונים בפנסיה נבדלים זה מזה, בין היתר, ברמת הסיכון, בהרכב אפיקי ההשקעה ובהתאמה לגיל. את מסלול ההשקעה תוכלו לבחור תוך התייעצות עם סוכן/ת הפנסיה שלכם, כאשר ניתן לשנות החלטה זו ולעבור בין המסלולים השונים בכל עת.

הנכסים בקרנות הפנסיה המקיפה נחלקים לשניים. עד 30% מהקרן מושקע באג"ח מיועדות, שהן אגרות חוב שהמדינה מנפיקה ושמעניקות תשואה מובטחת של 4.86% (ברוטו). יתר הקרן מושקעת בהתאם למדיניות ההשקעה של בית ההשקעות ובכפוף למדיניות ההשקעה של מסלול ההשקעה שבחרתם.

כמה דברים אתם יודעים...
אתם יודעים לחשב את הפנסיה שלכם?
מה גובה הקצבה החודשית שתקבלו לאחר הפרישה?
האם כדאי
להפקיד סכום קבוע או להפריש לפי אחוזים מהשכר?
ומה בכלל היעד
לסכום הקצבה החודשית?

ממלאים פרטים כלליים, בוחרים מסלול בהתאם לגילכם ומצבכם
המשפחתי והמחשבון יספק לכם מספרים.
הצטרפו לאלטשולר שחם לשיחה עם נציג