תנו למקצוענים של אלטשולר שחם

לנהל את ההשקעה המתאימה לכם

כפתור הסבר לשמירה על צוות מנהלי השקעות קבוע

שמירה על צוות מנהלי השקעות קבוע

כפתור הסבר לראייה ארוכת טווח

ראייה ארוכת טווח

כ-30 שנות ניסיון בניהול תיקי השקעות

בית ההשקעות מנהל נכסים בהיקף של כ-161.12 מיליארד ₪

button
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע על פתרונות השקעה אפשריים*
humam
phone

או חייגו: 073-2331733

תהליך אישי ומותאם

התהליך אותו תעברו בדרך לבחירת תיק ההשקעות המתאים לכם


ליווי אישי


אנחנו דוגלים במתן שירות אישי, איכותי ומקצועי, בשילוב של ניהול השקעות אחראי.


פתרון מותאם לכם


בפגישת ההיכרות בינינו שתערך עם נציג מקצועי ומנוסה, בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך, נכיר ונלמד אתכם, את צרכיכם ותכניותיכם על מנת שנוכל להציע לכם תיק השקעות המותאם במיוחד עבורכם.


חשבון מנוהל


החשבון המנוהל הוא חשבון הבנק הרגיל שלכם. הנכסים המנוהלים נשארים בחשבונכם ואנחנו, אלטשולר שחם, רשאים לפעול בהתאם לייפוי כוח שניתן לנו, בהתאם להסכם עמכם. אנחנו לא רשאים ומוסמכים למשוך כספים ו/או נכסים מחשבונכם.

שאלות ותשובות

מדיניות ההשקעות נקבעת בשיתוף עם הלקוח בהתבסס על הליך אפיון צרכי הלקוח ובחירת מדיניות השקעות שמתקיים בין הלקוח לבין משווק בעל רישיון מטעם בית ההשקעות.
מדיניות ההשקעות ניתנת לשינוי בכל עת, בתהליך משותף עם בעל הרישיון מטעם בית ההשקעות.
חשבון מנוהל הוא חשבון רגיל של לקוח המתנהל בבנק, כאשר הלקוח העניק למנהל תיק ההשקעות ייפוי כוח לקנייה ומכירה של ניירות ערך בחשבון זה.
חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, התשנ"ה 1995 קובע הוראות בדבר מי רשאי לעסוק בניהול תיקי השקעות. הרשות לניירות ערך מעניקה רישיונות ליחידים ו/או תאגידים אשר עומדים בתנאים הנדרשים בחוק ומפקחת על בעלי הרישיון. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה חברה בעלת רישיון ניהול תיקים.
הנכסים המנוהלים נשארים בחשבון הבנק של הלקוח. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ, כחברה בעלת רישיון ניהול תיקים, אינה רשאית ואינה מוסמכת למשוך כספים או נכסים מהחשבון המנוהל, למעט גביית דמי הניהול, בהתאם להסכם עם הלקוח.
ניתן להוסיף שותף לחשבון מנוהל בכל עת. ההוספה מתבצעת בשני שלבים:
  • הוספת השותף כשותף לחשבון הבנק
  • חתימת בעלי החשבון על מסמכי ניהול התיק והמצאת המסמכים הנדרשים למנהל התיקים.
דמי הניהול משתנים מלקוח ללקוח, על פי היקף התיק ואופיו. גובה דמי הניהול יסוכם עם הלקוח במועד חתימת הסכם ניהול תיק ההשקעות.
ניתן לנהל חשבון מנוהל לקטין, בהתאם להוראות חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב 1962. לפרטים נוספים, המשתנים ממקרה למקרה, ניתן ליצור קשר איתנו.
לאחר קבלת פנייתך, תתואם עמך פגישת היכרות עם משווק השקעות במיקום הנוח לך (משרדינו, ביתך או משרדך). פתיחת תיק ההשקעות תתבצע לאחר קיום פגישה עם בעל רישיון מטעם החברה, במהלכה נחתום על הסכם ניהול תיק השקעות, משווק ההשקעות יכיר היטב את נתוניך האישיים, יבחן את צרכיך ואת יחסך לסיכון ובהתאם לכך תותאם עבורך מדיניות ההשקעות בתיק המנוהל. לאחר מכן, ייחתם ייפוי כוח למנהל תיקים, כמקובל בבנק בו מתנהל חשבונך.
ניתן למשוך כסף מהחשבון המנוהל או להפקיד בו כסף בכל עת, כפי שניתן לעשות זאת בכל חשבון אחר וזאת בכפוף למתן הודעה מראש לנו לצורך מכירה/רכישה של ניירות ערך.
מידע על תיק ההשקעות תוכלו לקבל במגוון דרכים:
  • באתר האינטרנט שלנו.
  • בדיווחים התקופתיים הנשלחים ללקוח בדואר או בדוא"ל, (בהתאם למה שביקשת), מטעם הבנק ומטעם אלטשולר שחם.
  • באתר האינטרנט של הבנק, במידה והוא מספק שירות זה.
  • בכל שאלה נוספת ניתן לפנות למחלקת קשרי הלקוחות שלנו.
  • בסניף הבנק בו מתנהל חשבונך - תוכל לקבל מיועץ הבנק מידע לגבי יתרת התיק.

לא בטוחים שהבנתם למה זה כדאי?
צפו בסרטון

השאירו פרטים ונחזור אליכם*

humam
phone
או חייגו: 073-2331733
רואים את התמונה המלאה

הערות משפטיות:

אין באמור כדי להוות תחליף לשיווק השקעות אישי המתחשב בצרכי הלקוח ואין באמור משום התחייבות החברה להשגת תשואות. אין באמור כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. אין באמור כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע”מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע”מ הינה חברה קשורה לאלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע”מ ולאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע”מ, על כן, קיימת לחברה זיקה לקרנות הנאמנות שבניהול אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע”מ, לקופות הגמל ולקרנות הפנסיה שבניהול אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע”מ.
*מסירת הפרטים לעיל נעשית מרצוני ובהסכמתי לכך כי המידע יישמר במאגרי מידע של חברות בקבוצת אלטשולר שחם וישמש לצורך הצעת תכנים ושירותים הניתנים על ידי חברות בקבוצת אלטשולר שחם לרבות באמצעות דיוור ישיר של מידע שיווקי בכל אמצעי התקשורת, ניהול וייעול השירות והקשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, עיבוד והפקת מידע לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים ומסירת המידע לצדדים שלישיים לצורך מימוש המטרות דלעיל או על פי כל דין, אלא אם אודיע אחרת לאלטשולר שחם.
הצהרת נגישות