מקצוענות מחייבת התמקדות במטרה

חיסכון פלוס
קופת גמל להשקעה

  • מגוון מסלולי השקעה
    לבחירת החוסכים2
  • כ-30 שנות ניסיון
    בשוק ההון
  • ניהול מקצועי של בית ההשקעות
    המועדף בישראל 8 שנים רציפות1
מגוון מסלולי השקעה
לבחירת החוסכים2
30 שנות ניסיון
בשוק ההון
ניהול מקצועי של בית ההשקעות
המועדף בישראל 8 שנים רציפות1
לחצו כאן כדי לגלול למטה

שאלות נפוצות

מינימום הפקדה חודשית (שוטפת) עומד על 100 ₪ בחודש, כלומר ניתן להפקיד כספים החל מ-100 ₪ ומעלה. סכום ההפקדה המקסימאלי לקופה החדשה הוא 70,913.10 שקלים לאדם בשנה. כספים מעבר לסכום זה ניתן להשקיע כרגיל באמצעות מכשירים אחרים כגון קרנות נאמנות, קופות גמל רגילות או תיק מנוהל.

מדובר במכשירים דומים בעיקרון, אבל היתרון הגדול בקופת גמל להשקעה הוא שיש לה נזילות תמידית, כלומר ניתן למשוך את הכספים בכל עת באופן חד פעמי ללא "קנס" פירעון מוקדם, בעוד בקופת גמל רגילה ניתן למשוך את הכספים רק לאחר גיל 60 בצורה קצבתית.

משיכת הכספים מקופת גמל להשקעה אפשרית בצורה הונית בכל רגע נתון, גם מתחת לגיל הפרישה, לפי בחירתכם. בעת משיכה חד-פעמית (הונית) תשלמו מס של 25% על הרווח הריאלי, בדיוק כפי שנהוג באפיקי השקעה אחרים. יצוין כי טרם פורסמו ע"י רשות שוק ההון תקנות הניוד אשר יאפשרו לנייד את הכספים לצורך קבלת קצבה.

מדובר במכשיר חיסכון שמאפשר לכם להפקיד כספים לקופת גמל שתנוהל על ידי מנהל השקעות מקצועי, עם יתרון חשוב שניתן למשוך את הכסף שנצבר ללא "קנס" בכל עת, גם לפני גיל הפרישה, כמשיכה הונית (סכום חלקי או מלא) או בצורה קצבתית לאחר גיל 60. מי שימשוך את הכסף לאחר גיל 60 יזכה להטבות מס מיוחדות, ואף לפטור ממסים אם ימשוך את הכסף כקצבה.

קופת גמל להשקעה מתאימה לכל חוסך היות וכל אחד רשאי לפתוח קופה כזו, בכל גיל וללא סכום מינימאלי, ותדירות ההפקדות נתונה לבחירתו של החוסך - ניתן להפקיד באופן שוטף או באופן חד-פעמי. במילים אחרות, קופת גמל להשקעה היא מכשיר חיסכון נהדר גם עבור משקיעים בעלי אופק קצר או בינוני שכספם "שוכב" בבנק וגם עבור חוסכים לטווח ארוך המעוניינים ביצירת תוספת לקצבת הפנסיה העתידית שלהם.

רוצים להצטרף או לקבל הצעה?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
מייל לא תקין
בקשתך התקבלה בהצלחה,
נחזור אליך בהקדם
יש לך בקשת שירות? אנחנו כאן בשבילך!
להשארת פנייה
מחשבון הפקדה
לחיסכון פלוס
קופת גמל להשקעה
כאן תוכלו לחשב לפי הגדרת פרמטרים
משתנים את הסכום שעליכם להפקיד
לחיסכון פלוס – קופת גמל להשקעה,
על מנת לנצל את ההפקדה המקסימלית
האפשרית בשנה.
פרטי תקופת ההשקעה
הפקדה חודשית מינימלית עומדת ע"ס 100 ₪
לא ניתן להפקיד יותר מ 70,913.10 ₪ בשנה

לתשומת ליבך המחשבון הוא כלי עזר המשמש להמחשה בלבד

חיסכון צפוי לתום תקופה
לידיעתך: מדובר בהערכה בלבד. רווחי ההשקעה והתמורה אינם מובטחים וקיימת אפשרות לתשואה שלילית. המחשבון שלהלן מבוסס על הנחת תשואה (לא מובטחת) בגובה 4% ושיעור דמי ניהול מצבירה בגובה 0.99%. הנחת התשואה עשויה להשתנות ואין בה כדי לחייב את החברה להשגת תשואה עודפת. סכום החיסכון דלעיל מבוסס על הנחה כי מדד המחירים לצרכן הינו 0%. שימוש במחשבון אינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ פנסיוני אישי המותאם לצרכי המשתמש. המחשבון הוא כלי עזר טכני והשימוש בו הוא על אחריות המשתמש בלבד. אלטשולר שחם לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא עקב השימוש במחשבון.